Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
   
english aktualności program galeria kontakt
 

Program Experymentu 2014

Piątek – 11.07.2014  

16:00 – Krzysztof Kostera – Żonglerka z elementami akrobatyki  ZCK
18.00 – Pracownia Teatru Tańca MCKiE „Dom Harcerza” z Zielonej Góry
”Zabawa” i „Macht mir Spaß”  ZCK 
20.00 – Koncerty w namiocie – Plaża Miejska:
sDrekoty i Goście
The Cubes & Dylan Kearon
Daniel Bordych  „Reinkarnacja”
22:00 – Teatr S  ”Nokturn”  ZCK
23:00 – Teatr S  „Nokturn”  ZCK


Sobota  - 12.07.2014

12:00 – 7 Minut Przerwy  Przemarsz  Rynek
15.00 – Dawid Marszewski i Julia Popławska  instalacja
             ”Jesteśmy mitami”  Galeria Baszta
16:00 – Iwona Borkowska  ”I liked”  video  Kazamaty  
18.00 – Pracownia Teatru Tańca MCKiE  Dom Harcerza
             z Zielonej Góry  „Femini_kan”  ZCK
19.00 – Teatr Tańca Akro  „Jak robi Koń”  ZCK
20.00 – Koncerty w namiocie – Plaża Miejska:
             Exile
             Superhalo
             Bloodyblackredrabbits


Niedziela – 13.07.2014

13.00 - 15.00 - „Ciemnia” - wystawa młodych - Marta Bordych,
             Julia Mazurkiewicz, Oliwia Kantanista, Krystian Rychły,
             Jacek Marchwicki, Bartek Matusiak - ZCK
 13.30 - Krzysztof Kostera - Żonglerka z elementami
             akrobatyki  ZCK
 17:00 - Iwona Urbaniec  ”JaJo”  Park miejski
             Muzyka  K. Ossowska, J. Gburek
 18:00 - Spektakl - Finał warsztatów
             Tomasza Bazana  ZCK
 19:00 - Pracownia Teatru Tańca MCKiE
             z Zielonej Góry
             ”Litania”  ZCK
             „Ptacy”  ZCK
 20:00 - Koncerty w Kościele pw. NMP:
             Norbert Stammberger
             ”Improvisation” (Niemcy)
             Anna Zielińska i Szymon Józwiak
             Artur Zagajewski  ”Nature Morte”

Od soboty do niedzieli:
Działania w przestrzeni
- Maciej Bohdanowicz - „Cygnus Atratus” - przy Baszcie
- Kamila Rączka - „Zima stulecia - ZCK
- Karolina Żyniewicz - „Cold Breeding” - ogródek muzealny
- pieszy plener Łódź - Zbąszyń team: Ola Kozioł, Bartosz Sobolewski,
  Bolesław Godziński - ul. Senatorska, Rynek

Organizatorzy:
Zbąszyńskie Centrum Kultury
Stowarzyszenie Kulturalno-edukacyjne "Przestrzeń"
Urząd Miejski w Zbąszyniu

Projekt współfinansowany przez:
Powiat Nowotomyski

Patronat medialny:
Zbąszyńska Telewizaj Kablowa
naszemiasto.pl
Koleje Wielkopolskie
Głos Wielkopolski
Dzień Wolsztyński