Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
   
english aktualności program galeria kontakt

 

 

 

 

 

 

 

 

Experyment 2014

Bardzo dziękujemy artystom za udział w 14. Międzynarodowych Spotkaniach Artystycznych Experyment. Serdeczne podziękowania dla: Krzysztofa Kostery, Pracowni Teatru Tańca MCKiE „Dom Harcerza” z Zielonej Góry, „Drekoty i goście”, „The Cubes i Dylana Kearon, Daniela Bordycha, Teatru S, „7 Minut Przerwy”, Julii Popławskiej, Iwony Borkowskiej, Teatru Tańca „AKRO” z Torunia, „Exile”, „Superhalo”, „Bloodyblackredrabbits”, Marty Bordych, Julii Mazurkiewicz, Oliwii Kantanista, Krystiana Rychłego, Jacka Marchwickiego, Bartka Matusiaka, Iwony Urbaniec, Karoliny Ossowskiej, Jeffa Gburka, Tomasza Bazana, Norberta Stammbergera, Anny Zielińskiej i Szymona Józwiaka, Artura Zagajewskiego z zespołem., Macieja Bohdanowicza, Karoliny Żyniewicz, Kamili Rączki, Oli Kozioł, Bartka Sobolewskiego i Bolesława Godzińskiego. Organizatorom: Zbąszyńskiemu Centrum Kultury, Stowarzyszeniu Kulturalno – edukacyjnemu „Przestrzeń” oraz Urzędowi Miejskiemu w Zbąszyniu, jak również serdeczne podziękowania dla Powiatu Nowotomyskiego.

Dziękujemy także wolontariuszom oraz obsłudze technicznej, jak również sponsorom, patronom medialnym i wszystkim, którzy zaangażowani byli w organizację 14 Międzynarodowego Spotkania Artystycznego Experyment.

DO ZOBACZENIA ZA ROK :)

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

 

Kochani !

Dziękuje Wam za zaproszenie na tegoroczny EXPERYMENT ! Jestem bardzo Wam wdzięczny za piękny i mądry czas. To zdarza się bardzo rzadko: miejsce, które wypełnia dobra i mądra energia, dzięki której ludzie mogą rzeczywiście poczuć wspólnotę ! To wypełnienie to wasza wewnętrzna moc Irku i Kasiu ! Stworzyć wspólnotę to nie lada wyzwanie. To niesamowite! Podróżuje po wielu, wielu festiwalach, ośrodkach, można powiedzieć że jestem jakimś nomadem, ale po raz trzeci byłem u Was i.... I to było wyjątkowo wyjątkowe.

Udało się Wam stworzyć MIEJSCE, gdzie ludzie mogą pozwolić sobie aby po prostu być, zatrzymać się. zastanowić, medytować, współdziałać bez nakazów, bez napięcia - mogą rzeczywiście realnie experymentować: to w dzisiejszym świecie i prawie 'rynku sztuki' jest bezcenne. Chciałem Wam ( i wszystkim, którzy pracowali nad tym sukcesem) PODZIĘKOWAĆ !

Jestem w Warszawie i....chciałoby się już być w Zbąszyniu :) Mam nadzieje, że spotkamy się tam jeszcze raz!

Robicie WAŻNĄ, PIĘKNĄ przestrzeń,

Dziękuje !
Viva la Zbąszyń!

Tom,